AS문의

AS문의

آنچه Each لینک سازی خارجی Have to درباره Fb

페이지 정보

작성자 Coleman 작성일23-11-16 19:18 조회72회 댓글0건

본문

ایجاد بک لینک و ارزیابی کیفیت آنها یکی از مهمترین عواملی است که به شما در سئو و موفقیت در بازاریابی کمک می کند. همانطور که در ابتدا گفته شد یکی از مهمترین فاکتورهای رتبهبندی سایت در موتورهای جستجو، داشتن بک لینک چک لینک و لینک سازی خارجی است.اما چرا لینک سازی خارجی اینقدر مهم است؟ خیلی از اساتید معتقد هستند که باید لینک سازی خارجی را به تعداد زیاد انجام دهید اما من میخواهم نظر خودم را برای شما بازگو کنم و بگویم در میهن وردپرس چطور لینک سازی کردم تا الآن رتبه اول گوگل در کلمه وردپرس باشیم.

f7das1.jpgچرا بک لینک های من کار نمی کنند! نکته بسیار مهم دیگری که همواره به آن تاکید داشتهایم، همکاری با وب سایت های مشابه است، ولو این که تعداد بازدیدکنندگان کمتری داشته و قیمت بیشتری دریافت کنند. قبل از اینکه به طور گسترده اقدام به ساخت لینک بک لینک نمایید باید وبسایت خود را به طور کامل آماده برای دریافت بک لینک نمایید، در واقع لینک سازی یکی از روشهای موثر در سئو خارجی محسوب می شود که باید و نبایدهای آن براساس آپدیت الگوریتم پنگوئن پیچیده تر می شود.

Τh᠎is һ as  been cre ated by G​SΑ Con tent G ener ator D​em oversi​оn  اینکه گفته می شه باید برای صفحات ایرانی و فارسی زبان، بک لینک فارسی ایجاد کنید به این معنی نیست که بک لینک های با زبان خارجی مانند زبان انگلیسی خوب نیستند. برخی راهکارهای مناسب که با استفاده از آن می توانید لینک های باکیفیت ایجاد کنید در زیر آورده شده است.

ویژگی Noreferrer وقتی استفاده می­شود سایت مبدا که لینک وب سایت شما را شیر کرده است بک لینک و رپورتاژ نمی خواهد شما بدانید که کاربران از چه طریقی به سایت شما سرازیر شده ­اند و هویت وبسایت خود را از شما مخفی می کند. وقتی در سایت های گوناگون چه ایرانی و چه خارجی جستجو میکنید مسلما با این موضوع برخورد کرده اید که این سایت ها در حال فروش بک لینک هستند تا جذب و تاثیر گذاری بیشتری روی سایت مورد نظر به وجود بیاید.

اما کاری که لینک سازی داخلی برای ما انجام میدهد این است که در واقع انتقال ارزش (لینک جویس) میده اما من به شما اطمینان می دهم که اگر لینک سازی انجام ندهید نمی توانید وارد رقابت جدی در سئو شوید.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.